Śniadanie liofilizowane

Śniadanie uważane jest za najważniejszy posiłek dnia – nic dziwnego. Jego spożywanie dostarcza energię i niezbędne wartości odżywcze, które umożliwiają sprawne funkcjonowanie już od samego rana. Co jednak w przypadku, gdy znajdujemy się w trudnej sytuacji, a zdobycie pożywienia staje się rzeczą utrudnioną? Wówczas uratować może nas żywność liofilizowana, która wytwarzana jest bez użycia konserwantów. Zdrowe i pełnowartościowe posiłki, będące łatwe w przygotowaniu, są obligatoryjnym wyposażeniem każdego schronu ratunkowego.

Śniadanie liofilizowane z oferty Megazapas.pl doda Twojej rodzinie oraz Tobie potrzebnej witalności, a wyszukane i zarazem proste kompozycje smakowe będą miłą odskocznią od szarej codzienności.

 • Quick View
  (1)

  ReadyWise 120 porcji śniadaniowych

  1339,00 
 • Quick View
 • Quick View
 • Quick View
  Wyprzedane

Danie liofilizowane – jak jest produkowane?

Posiłki liofilizowane tworzone są za pomocą nowatorskiej metody, która polega na eliminacji z produktu wody poprzez sublimację lodu. Oznacza to, że lód z żywności poddawanej procesowi liofilizacji przechodzi bezpośrednio w parę wodną, z pominięciem stanu ciekłego. Jest to sposób, który nie wymaga użycia konserwantów, więc pokarm pozbawiony jest sztucznych dodatków, co czyni go zdrowym i w pełni naturalnym. Co ciekawe, mimo że śniadania przechodzą przez zjawisko utrwalania, to nie są one pozbawione wartości odżywczych! Znajdują się w nich wszystkie minerały, które potrzebne są do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Mowa tutaj przede wszystkim o takich pierwiastkach jak żelazo, potas czy magnez, które to regulują pracę wielu układów, w tym mięśniowego, krwionośnego czy nerwowego.

Nie brakuje w nich również przemyślanie wyważonych makroskładników – białek, tłuszczy oraz węglowodanów. Ich świetnie dobrana kompozycja utrzymuje równowagę organizmu, a ponadto umożliwia przetrwanie w trudnych warunkach bez spadków energii.

Śniadanie do zalania wrzątkiem – to takie proste!

Śniadania liofilizowane wyróżniają się wyjątkowo łatwym sposobem przygotowania. Wystarczy bowiem kilka szklanek gorącej wody, aby Twój posiłek był gotowy. Wszystkie informacje znajdziesz z tyłu opakowania – prosta i czytelna instrukcja pomoże Ci w stworzeniu pysznego i co najważniejsze ciepłego dania. Saszetki należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, możesz zatem umieścić je w swojej kuchni czy spiżarni.

Śniadanie liofilizowane – dostępne warianty

W Megazapas.pl dostosowujemy się do naszych klientów, a nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie oferty, która odpowiada na ich potrzeby. Z tego też powodu w asortymencie posiadamy nie tylko duże zestawy śniadaniowe, ale i mniejsze saszetki, dzięki którym każdy może wpierw spróbować i ocenić smak produktów od ReadyWise. W większych pakietach znajdują się natomiast takie dania, jak m.in.:

 • chrupiąca granola (również w wersji z kawałkami truskawek),
 • płatki wieloziarniste o smaku syropu klonowego i cukru brązowego,
 • płatki z jabłkiem i cynamonem.

Wszystkie posiłki od ReadyWise produkowane są z wysokiej jakości naturalnych składników, a oprócz tego cechuje je rekordowo długi termin przydatności, który wynosi aż do 25 lat! Z ich pomocą zabezpieczysz siebie i swoich najbliższych na wiele lat, a jeżeli w przeciągu tego okresu nie wydarzy się żadna katastrofa, to bez obaw – żywność liofilizowaną możesz spożyć jako zwyczajne śniadanie. Smaczne i pożywne danie z pewnością uratuje Cię w niebywale szybkim tempie dzisiejszego życia.

Żywność liofilizowana – poznaj ReadyWise!

ReadyWise to marka, będąca liderem w branży Emergency Readedness Food w USA. Pasjonują się oni samowystarczalnością i niezależnością, zwłaszcza w różnych sytuacjach kryzysowych, takich jak stan wojenny, pandemia czy klęski żywiołowe. Nie można zaprzeczyć, że są to okoliczności utrudniające nie tylko codzienne funkcjonowanie, ale i przede wszystkim zdobycie wartościowego pożywienia – puste sklepy, brak transportu oraz odłączenie od sieci komunikacyjnej to jedne z czynników, które wówczas na to wpływają. I choć wiele osób uważa, że są to odległe realia, które ich nigdy nie dotkną, to wystarczy spojrzeć na aktualne warunki panujące na świecie, aby uświadomić sobie, że mogą one przyjść szybciej, niż byśmy się tego spodziewali.

W Megazapas.pl cenimy wartości prezentowane przez ReadyWise. Długi okres przydatności, praktyczne opakowania, przemyślane składniki i wysoka jakość to połączenie, które jest niezbędne w czasach katastrof. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo już dziś i zamów nasze śniadania liofilizowane!